•  

  pokaż komentarz

  Kulczyk 100m od srebrnej też nie dostał pozwolenia na wieżowiec... Ale wiadomo, Kulczyk pewnie nie miał układów.

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczyński nie dostał, inni dostali
  To już jest szczyt bezczelności.

  Kaczyński to jest szef partii czy deweloper?
  Taki styk biznesu i polityki to on zdaje się nazywał układem.

 •  

  pokaż komentarz

  Kaczyński nie dostał, inni dostali

  To jednak Kaczyński robił te interesy? Ktoś tu właśnie prezesa podj!@@ł...

 •  

  pokaż komentarz

  Spróbuje wam jeszcze wyklarować pare spraw. Tu na wykopie, ale i ogólnie w internetach, można przeczytać, ze p. Kaczyński miał ustna umowę z Gerym. Mnie zastanawia jak oni obaj się dogadali skoro korzystali z pomocy tłumacza który był jednocześnie współmałżonkiem Gerego. To czego dotyczyła umowa będzie bardzo trudno teraz dojść, bo wszystko będzie można podważyć przed sądem. Jak już ta sprawę będziemy mieli dograna, to teraz pan Gery Brdzie musiał udowodnić, ze rzeczywiście wydał taka kwotę ( nie wierze, żeby zapłacił architektom za plany budowy na która nie było ani kredytu ani nawet wuzetki), bo to chyba architekci byli by największym kosztem w przypadku pana Gerego do tej pory. I to chyba jest największy problem cwaniaczka który myślał ze przyjechał do Bantustanu i może walić w rogi gratis „polijaczkow” Zobaczymy co mu Koniu z tym drugim ugrają, mówił ze faktury są, to powinno pójść bez problemu. Jaszcze jedna ciekawostka dotycząca tej całej „afery Kaczyńskiego” jak ktoś z was czytał uważnie artykuły z różnych stron, to przewija się tam taki może na pierwszy rzut oka mało znaczący szczegół, ale moim zdaniem bardzo ważny. Otóż przy okazji roszczeń tego całego Gerego, dość wyraźnie jest wspomniane o tym, ze p.Kaczynski albo spółka Srebrna, nie przepisali gruntów pod budowę tych budynków na spółkę celowa której szefem był Gery.

  •  

   pokaż komentarz

   Bierzesz się za "klarowanie" używając słów: nie wierzę i zastanawia mnie. To nie klarowanie tylko twoje myślenie życzeniowe.

   Tu na wykopie, ale i ogólnie w internetach, można przeczytać, ze p. Kaczyński miał ustna umowę z Gerym. Mnie zastanawia jak oni obaj się dogadali skoro korzystali z pomocy tłumacza który był jednocześnie współmałżonkiem Gerego.

   @Bloodaxis1: "Pan Kaczyński" po prostu chciał po cichu załatwić wszystko "w rodzinie", ale się tym razem przejechał, bo w odróżnieniu od dowolnego obywatela Polski Austriak ma ten przywilej, że "Pan Kaczyński" może mu naskoczyć. No to zaczął nagrywać.

   I to chyba jest największy problem cwaniaczka który myślał ze przyjechał do Bantustanu i może walić w rogi gratis „polijaczkow”

   No tak, czyli znowu te złe niemce chcieli Polaków oszukać. Komedia. Tym bardziej, że "Pan Kaczyński" doskonale wiedział o co chodzi i że zapłacić musi (nawet kombinuje jak to zrobić z kredytem i co powiedzieć w sądzie) a tylko gra na czas, bo budowa wieżowca to nie jest coś czego chce w roku wyborczym - tym bardziej, że w Warszawie rządzi/będzie rządzić PO a na ramieniu siedzi Śpiewak.

   nie przepisali gruntów pod budowę tych budynków na spółkę celowa której szefem był Gery.

   No i? Spółka była odpowiedzialna za budowę. Po co jej grunty? Dlaczego srebrna miałaby je przepisywać?

   To nie do obrony - Jarosław Kaczyński

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: tym się wlasnie różnimy, ze ja tych pare artykułów z różnych źródeł przeczytałem. Pan Kaczyński za nic płacić nie musi, bo to nie on jest dysponentem tych pieniędzy i gruntów. Jakbyś przeczytał prasówkę dokładnie, to dowiedziałbyś się, ze do budowania tych wieżowców powstała spółka celowa której dyrektorem był ów Gery i na nią ( spółkę) miały byc już scedowane prawa własności do gruntów przy Srebrnej. I to jest zdaje się jednym z roszczeń owego one teraz.

  •  

   pokaż komentarz

   tym się wlasnie różnimy, ze ja tych pare artykułów z różnych źródeł przeczytałem.

   @Bloodaxis1: aha, ja dodatkowo słuchałem nagrań.

   Pan Kaczyński za nic płacić nie musi, bo to nie on jest dysponentem tych pieniędzy i gruntów.

   No pewnie. Szanowny Pan Kaczyński mówi, że on tylko reprezentuje spółkę a później, że "jak go we wrześniu nie będzie to nie będzie z kim rozmawiać w spółce". Czyżby kierowca i sekretarka w zarządzie to były słupy? Nie, na pewno czegoś takiego by Pan Kaczyński nie zrobił. Wszystko jest w porządku. Oficjalnie.

   Jakbyś przeczytał prasówkę dokładnie, to dowiedziałbyś się, ze do budowania tych wieżowców powstała spółka celowa której dyrektorem był ów Gery i na nią ( spółkę) miały byc już scedowane prawa własności do gruntów przy Srebrnej.

   Kłamiesz. Nigdzie nie ma informacji o przepisaniu gruntów. Spółka powstała w celu budowy na działce srebrnej. Po co mieliby przepisywać grunty?

   Próbuj sam sobie wyrabiać opinie i docierać do faktów, bo widzę, że łykasz to co ci w "prawicowym, niezależnym" internecie podrzucą.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: teraz nie mam jak, znajdę później ten artykuły to ci je przekleje. ( jeden był Giertychu) zobaczymy jak będzie wyglądał finał tej sprawy, ale według mnie będzie taka sama „afera” jak i ta z KNF-em

  •  

   pokaż komentarz

   @Bloodaxis1: Ty mi nie musisz nic przeklejać, bo na nagraniach nic o gruntach nie ma. Artykuł wyborczej też o tym nie mówi. Po prostu kłamiesz a nie "klarujesz".

   ale według mnie będzie taka sama „afera” jak i ta z KNF-em

   Czyli, że zamkną kogoś po tym jak cały PiS będzie mówił, że nic się nie stało i nie ma afery? No to rzeczywiście. Nie ma żadnej afery.

   "Pan Kaczyński" by was rozgrzanym metalem przypiekał to byście mieli uśmiech na ustach jakby to wam odpowiednio wcisnęli swoją propagandą. Niewolnicy dysonansu poznawczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @nie_jem_grzybow: nikogo nie zamkna, żadnej umowy narazie nie było, zobaczymy co w sądzie udowodnią mecenasy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bloodaxis1: ale w "aferze" KNF zamknęli. Umknęło ci?

   oczywiście, że nic nie udowodnią, ale na taśmach wszystko jest jasne. nie wiem tylko po co kłamać i tego bronić? Po co? Lubisz jak politycy robią to co robią chociaż oficjalnie wszystko jest w porządku, bo są jeszcze zaufani kierowcy i sekretarki? Skąd w ludziach taki brak patriotyzmu i szacunku do swoich pieniędzy? I to tych co najwięcej pustych frazesów mają w gębach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bloodaxis1: masz te artykuły czy jednak kłamałeś, trollu?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Bloodaxis1: no masz czy nie? Bo nie zdążyłem przeczytać. Może jednak odszczekaj swoje "wyklarowanie spraw" i przyznaj, że kłamałeś? Może za krótką tę swoją "prasówkę" zrobiłeś? A może płacą ci za te kłamstwa, partyjniaku antypolski?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie dostał kredytu na miliard trzysta milionów świeżo przejętego przez ludzi PiS banku państwowego bez żyranta - tylko dlatego, że go złapali na gorącym uczynku gdy lobbował (poseł RP ma prawny zakaz angażowania się w prywatne inicjatywy)? Biedactwo!