jp2gmd

 •  

  #oswiadczenie #pomagajzwykopem #wykopefekt #pomocy #zdrowie #niewiemjaktootagowac

  Witam was serdecznie Mirabelki i Mirkowie,

  Piszę do was z prośbą o wykopefekt.

  Zbierałem się do tego jakiś czas bo nie wiedziałem jak to ubrać w słowa. Trzęsą mi się ręce w momencie jak to piszę. Sprawa wygląda następująco.
  Jakieś 2 tygodnie temu został u mnie zdiagnozowany rak płuca, dokładnie jest to drobnokomórkowy rak oskrzela – nieoperowalny. Statysytczne rokowania nie są najlepsze, jednak pozytywną stroną całej sytuacji jest to, że został on wykryty w dosyć wczesnym stadium. Badania jak narazie nie wykazały żadnych przerzutów. Zaczęło się od chodzenia do lekarza we wrześniu zeszłego roku. Złe samopoczucie, uczucie ciągłego zmęczenia, słabe wyniki krwi, aż w listopadze wartości białych krwinek spadły poniżej zakresu referencyjnego (ok. 3.500-3700), więc skierowali mnie na dalsze badania. Pierwszy rentgen wykazał zmiany na oskrzelach, więc zostałem wysłany na bronchoskopię. Pobrali próbki z obu oskrzeli i na lewym stwierdzili jedynie „zwapnienia” po przebytych chorobach (bardzo dużo chorowałem na zapalenie oskrzeli jak i kilkukortnie na zapalenie płuc), na drugim nie byli w stanie jednoznacznie postawić diagnozy. Następnie była tomografia i tutaj zapadł wyrok. W chwili obecnej czekam na termin rozpoczęcia leczenie i tutaj pojawia się moja prośba do was. Oprócz chemioterapii potrzebowałbym bym jeszcze dodatkowe leczenie preparatami na bazie przeciwciał monoklonalnych. Niestety leki te nie są refundowane przez NFZ a koszt zakupu przekracza moje możliwości finansowe (wydatek rzędu 100000USD). Moi rodzice zapowiedzieli, że są w związku z tym wziąć kredyt na 100000PLN, ale do pełnej kwoty jeszcze daleko. Jeżeli ktokolwiek z was byłby w stanie wesprzeć mnie finansowo bym był bardziej niż wdzięczny. Każdy grosz się liczy w takiej sytuacji.

  Poniżej podaje numer konta na który można wpłacać pieniądze:

  37 1020 2821 0000 1102 0051 3218

  Z góry dziękuję za waszą pomoc.

  W razie, gdyby moje leczenie się „nie powiodło” pozostałe zebrane pieniądze zostaną przekazane Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Szczecinie

  Bedę informować plusujących o sytuacji z biegiem leczenia.

  Dziękuję wam wszystkim za miło spędzone chwile tutaj, wszystkie heheszki jak i kłótnie.
  Dziękuję, że mam póki co miejsce, gdzie mogę oderwać się od szarej rzeczywistości jak również przepraszam wszystkich, którym kiedykolwiek powiedziałem coś złego. I pamiętajcie, nigdy nie zwlekajcie z pójsciem do lekarza w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów.

  przy okazji robię też #pokazmorde póki mam jeszcze włosy

  Trzymajcie się ciepło.
  Pozdrawiam
  Mateusz

  piszę też do @m__b @a__s @Moderacja z prośbą o przypięcie postu na główną
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 20190210_145516.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mori33

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)