Jesteśmy małą rodzinną firmą dopiero rozpoczynającą swoją przygodę. Sami projektujemy i ręcznie wytwarzamy lampy drewniane. Głównym projektantem każdej z lamp jest nasz ojciec a pierwsze projekty powstały jeszcze w połowie lat 70.

 •  

  Cześć Mirki i Mirabeliki,
  Właśnie założyłem konto i chciałem się z Wami podzielić historią naszej firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Na początku lat 70 mój tata spokojnie studiował sobie architekturę na Warszawskiej Polibudzie. Z racji że w tamtych czasach brakowało dosłownie wszystkiego a każdy projekt trzeba było rysować odręcznie, lampe kreślarską musiał zrobić sobie sam. Z czasem wprowadził w niej kilka poprawek aż powstało coś takiego.

  Lampa szybko spodobała się kolegom mojego taty i zaczęli go prosić o zrobienie podobnych. Kilka z tych lamp do dziś można zobaczyć w domach mniej lub bardziej znanych absolwentów architektów.
  Życie pisze różne scenariusze i mój tata postudiował o kilka lat dłużej niż zakłada to program i ostatecznie zamiast pisaniem pracy magisterskiej zajął się tworzeniem makiet architektonicznych. Po jakimś czasie przeniósł się do Krakowa i założył pracownię brulo makiety. Modele które przez ten czas udało mu się stworzeć możecie zobaczyć tutaj.

  Czas biegnie nieubłaganie i tata kilka lat temu przeszedł na emeryture. Wreszcie miał czas zająć się swoim hobby czyli właśnie projektowaniem i udoskonalaniem lamp. W naszej pracowni zaczęło pojawiać się coraz więcej prototypów i kolejne osoby zaczynały o nie dopytywać. W wspólnie z bratem postanowiliśmy wykorzystać potenciał projektów i razem z tatą założyć nową pracownie - zajmującą się projektowaniem i wytwarzaniem lamp.

  Naszą stornę możecie znaleźć tutaj.
  A to nasze profile na facebooku i instagramie.

  #witamsie #design #projektowanie #oswietlenie #wystrojwnetrz #polska #lampa
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika brulo_design

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)