kotelnica
Nie wiem czy wiecie, ale podczas pierwszego Kaczyńskiego marszu po władzę, który zakończył się falstartem, pracę w swoim ukochanym #radio stracił #tadeuszsznuk ... przez Sakiewicza. Już wtedy jednym z pierwszych zamachów #pis był zamach na media. Byli jednak wtedy jeszcze za słabi. Udało się za to opętańcom niesprawiedliwie oczernić wielu ludzi podczas dzikiej, szaleńczej pseudolustracji. Wtedy też rozpoczęły się kariery wielu prawackich samozwańczych dziennikarzy - propagandystów pisowskich w walce politycznej, którzy dzisiaj są za to sowicie wynagradzani z naszych podatków - poupychani w tych, czy innych państwowych spółkach, mediach, instytucjach, czy fundacjach kasujących horrendalne dotacje z programów rządowych i grantów ministerialnych.
A o historii Sznuka więcej w: http://kultura.onet.pl/film/wywiady-i-artykuly/tadeusz-sznuk-nie-lubie-byc-zdalnie-sterowany-wywiad/glrt7re
Wywiad jest z 2014 r., więc nie jest w żaden, nawet podświadomy sposób, naznaczony obecną kadencją parlamentu.

Powodem konfliktu było to, że nie chcieliśmy z kolegami zepsuć bezstronności radia – a zostałaby ona zepsuta po tym, jak ówczesne kierownictwo próbowało powiększyć zespół prowadzących "Sygnały Dnia" o kogoś, kto jednoznacznie opowiadał się po stronie jednej opcji politycznej. Nie chcieliśmy stracić zaufania słuchaczy [problemy Tadeusza Sznuka zaczęły się, gdy w 2006 roku wraz z redakcyjnymi kolegami starał się wytłumaczyć ówczesnemu nowemu prezesowi Radia, że prowadzenie "Sygnałów dnia" przez naczelnego "Gazety Polskiej" Tomasza Sakiewicza nie jest dobrym pomysłem – przyp. aut.]. I tak się moja praca skończyła.

pokaż spoiler #sznuk #bekazpis #tvpis #polskieradio #jedenzdziesieciu #4konserwy #neuropa
+25
palikowaty
Założę się, że Jonasz tu mirkuje.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #jedenzdziesieciu +4
Player_Name
Pytanie będzie muzyczne...
#jedenzdziesieciu
+6
Deiv1990
#jedenzdziesieciu #1z10 #heheszki #wiedza #mleko #telewizja

Prowadzący: Czego 2% ma mleko określane jako mleko dwu procentowe ?

Zawodnik: UHT!

BEEENGGG!

Prowadzący: Nie. Ma ono 2% tłuszczu.

Mina zawodnika bezcenna xD
+6
frikuu
Wczoraj byłem u znajomych na chacie, siedzimy, gadamy, pijemy piwko. Jak to w przyjacielskim gronie, tematy rozmów są różne - ploteczki, trochę o pracy, sporcie, polityce. Akurat w telewizji leciał program "1 z 10". Nie oglądam telewizji od kilku lat, a jeśli już to właśnie gdzieś u znajomych czy rodziny, ale ten program wspominam akurat bardzo dobrze, chyba jeden z ostatnich który trzyma poziom. Jednak zaskoczyło mnie jedno - wśród występujących zawodników nie było ani jednej kobiety... Gdy to zauważyłem, pomyślałem sobie "eee czysty przypadek i zbieg okoliczności" i już o całej sprawie prawie zapomniałem, gdy nagle słyszę głos kumpla "Ty stary, znów nie ma żadnej babki!". Pytam: "Jak to?". Okazało się, że kumpel jest wielkim miłośnikiem programów typu "1 z 10", "Milionerzy", lub rozwiązywać krzyżówki itd., czym mnie kompletnie zaskoczył, bo gość z gatunku łysych karków spędzających pół dnia na siłowni i gdybyście go ujrzeli to nie podejrzewalibyście, że gość potrafi chociaż czytać, a tutaj takie zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i ten kumpel mówi, że regularnie ogląda ten program i prawie nie ma w nim kobiet. Myślę sobie pierdoli głupoty, bo znam go ze 2 lata i to taki typowy ruchacz-jebaka połączony z sebkiem-kibolem i wiem, że do kobiet ma podejście mówiąc prosto brzydkie - po prostu je rucha i tyle i traktuje je bardzo powierzchownie. Ale myślę sobie, co ja będę się pierdolił sprawdzę w necie. No teoretycznie sama strona programu niewiele mi mówi, ale w google trafiłem na artykuł:

Przed jednym z odcinków teleturnieju „Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk próbował wyjaśnić widzom, dlaczego wśród uczestników nie ma żadnej kobiety. - Poznaliśmy dzisiejszych gości i pewnie państwo spostrzegli, że są to sami panowie. Ba, powiem więcej – zajrzałem na listy zaproszonych uczestników do dwóch kolejnych odcinków i tam też nie znalazłem ani jednej niewiasty. Często o tym mówimy i często o to państwo pytają, dlaczego u nas występuje więcej mężczyzn. Odpowiedź brzmi – nie wiem, choć się domyślam – przyznał z rozbrajającą szczerością Tadeusz Sznuk.

I powiem szczerze, że lekko mnie to zbiło z pantałyku. Czy kobiety serio są głupsze od mężczyzn? Czy chodzi tu tylko o inteligencje czy też kwestię zainteresowań? Czy są tutaj różowe, które są w stanie wyjaśnić ten fenomen, bo domyślam się opinii wykopowych mizoginów, co nie zamoczyli jeszcze kija i uważają, że to wina wszystkich kobiet, a nie ich samych, ale jestem ciekaw co na to różowa część wykopu.

#kiciochpyta #zainteresowania #1z10 #inteligencja #jedenzdziesieciu #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow
+52
CzlowiekPuma
A dzisiaj pozdrawiam pana chytrego po prawej, co brał na siebie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jedenzdziesieciu #heheszki #tvp #1z10
+7
Panjerz
Odpadł człowiek głowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#jedenzdziesieciu #czlowiekglowa #heheszki
+5
Nedved
Prawilnie przypominam, że dziś wielki finał.

#1z10 #jedenzdziesieciu #gruparatowaniapoziomu
+40
Nigolak
Pan numer 1 musi mieć tutaj konto. Pozdrawiam xD

#jedenzdziesieciu #telewizja
+2
leeroyjenkins
Ma ktoś mirror czy zdjecie,bo linki wygasly?
#telewizja #jedenzdziesieciu #ciekawostki
+4
kam_il_son
Kategoria fizyka. Jak inaczej nazywamy ciążenie powszechne?
#jedenzdziesieciu #heheszki #humorobrazkowy
+8
mitatuyo
#jedenzdziesieciu który to Mireczek? Właśnie dostał kuferek od Sylwii +6
f.........d
Sto lat Panie Tadeuszu #zyczenia #jedenzdziesieciu #1z10
Tadeusz Maria Sznuk (ur. 16 lipca 1943 w Kielcach]) – polski dziennikarz radiowy, prezenter telewizyjny, pilot.
+3
Kubul
Włączyłem jeden z dziesięciu a tam gość o imieniu Świętopełek

#heheszki #gownowpis #telewizja #jedenzdziesieciu #1z10
+13
fanki
Przed chwilą w #jedenzdziesieciu, było pytanie, jaki bohater wypowiada słową:

Na potęgę posępnego czerepu, mocy przybywaj!
Oczywiście pytany nie znał odpowiedzi xD

#heheszki
+1
Lelkomtu
Nie ma czasu do stracenia! Plusujcie Panią Sylwię z #1z10 #jedenzdziesieciu

#ladnapani #nogi #nogiboners #szpilki #wlosyboners #wszystkoboners #blondynka
+22
Hubby
Nie wiem czy bylo ale sama prawda (✌ ゚ ∀ ゚)☞ #motoryzacja #jedenzdziesieciu #heheszki +16
p........2
przy okazji oglądania #1z10

Filumenistyka (gr. philéō = lubię + łac. lumen = światło, ozdoba) to dziedzina nauki i pasji hobbystycznej, która zajmuje się zbiorami etykiet zapałczanych oraz historią niecenia i użytkowania ognia.

#ciekawostki #hobby #takietam #jedenzdziesieciu
+3
xDawidMx
Ten gość był bardziej ogarniety w #1z10 niż przyglupi jutuber, który kilka godzin po nagraniu odcinka złamał NDA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #oswiadczenie #jedenzdziesieciu
+1
Djkudlaty
Żarty, żartami ale żeby wkręcać innych że ktoś umarł to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Z tego co mi wiadomo gość zrobił już wcześniej dokładnie to samo. Oczywiście:

Nieprawidłowe 10 godz. temu przez ****

http://qichouchou.com/wpis/19061035/spoczywaj-w-pokoju-1z10-sznuk/

http://qichouchou.com/wpis/18021395/spoczywaj-w-pokoju-jedenzdziesieciu-1z10/

#wykop #moderacja @moderacja #trolling #ban #afera #1z10 #sznuk #jedenzdziesieciu #bedziebanczyniebedzie
+22
gryzliposen
jest tak gorąco, może nikt nie zauważy

#pokazmorde #jedenzdziesieciu
+172
CoolHunters___PL
"Jeden z dziesięciu": Teleturniej Tadeusza Sznuka to prawdziwa kopalnia zaskakujących osobowości
Tych uczestników nie da się zapomnieć! Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka to prawdziwa kopalnia zaskakujących osobowości. Poznajcie uczestników, którzy z pewnością na długo zapisali się w pamięci telewidzów, a na pewno - internautów!
link: http://www.coolhunters.pl/jeden-z-dziesieciu-teleturniej-tadeusza-sznuka-to-prawdziwa-kopalnia-zaskakujacych-osobowosci
#jedenzdziesieciu #ciekawostki #wykop #humor #rozrywka #1z10
+4
Pokaż następne