•  

    Przeczytałam to: http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/najgorsza-padlina-trafia-do-kebabow-myslisz-ze-dlaczego-kosztuja-13-zlotych,197,3434 i stwierdzam, że to nie był obiektywny artykuł. Nieprawidłowości są i to poważne, ale wysłali tam wegetarianina i po samym sposobie w jaki on pisze widać, że nie jest obiektywny. Powinni wysłać reportera, który chociaż trochę zna zagadnienia przetwórstwa mięsa i nie jest "skrzywiony" ideologicznie. Poza tym skąd wie gdzie to mięso trafia? Zwykły robotnik nie ma dostępu do takich danych a pytanie kierownictwa o to od razu wzbudziłoby podejrzenia. Większości tego co mówi nie ma na filmach. Pisze, że sami robotnicy jedli to mięso, to trochę dziwne. Kto je mięso pozyskane od krowy chorej na chorobę bakteryjną czy wirusową? I co to za bzdury z tymi kośćmi wyskakującymi z miednicy? #polska #afera #zdrowie #jedzenie #wies #wydarzenia #rolnictwo

    •  

      @fiziaa: Oglądałaś cały ten materiał? 1 film w zamieszczonym przez Ciebie linku? Pozyskiwanie mięsa z padłej krowy jest według Ciebie tylko nieprawidłowością? Czy krowy, które nie mają siły, żeby wstać, nie będąc badane przy tym przez weterynarza, nadają się według Ciebie do spożycia przez ludzi?
      Co do "wyskakujących" kości z miednicy. To są prości ludzie, którzy tłumaczą sobie w prosty sposób, co się stało krowie po porodzie, że przestała chodzić.