•  

  Potrzebuję porady:)
  Będę świadkiem za parę miesięcy na ślubie u znajomych. Przyznam że to będzie pierwszy raz.
  O swoim nowym obowiązku wiem tylko tyle że muszę wymyślić jakiś ciekawy wieczór kawalerski i podać obrączki na ślubie :)
  Dodam że nie wiadomo jeszcze czy będzie wesele.

  1) Jakich rzeczy powinienem jeszcze przypilnować?

  2) Jakie były najgorsze rzeczy które przydarzyły się znanemu wam świadkowi?

  3) Jakie rzeczy które zrobił świadek spodobały wam się najbardziej?

  4) Dla tych co byli na fajnym wieczorze kawalerskim/panieńskim - co ciekawego robiliście? Myślę o czymś bardziej nieszablonowym niż taniec na rurze w sogo;)

  #slub #wesele #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki

  •  

   @Encepence2 wydupczyć pannę młodą

  •  

   @Encepence2: co nalezy do twoich obowiązków?

   Pomoc panu mlodemu, zalatwianie roznych spraw ktore wyjda, a to komus za cieplo, a tu wodka za zimna i tak dalej.

   Co do wieczoru kawalerskiego ja zamiast organizować wyjscie do strip clubu ktore moim zdaniem jest zwyczajnie chujowe. Zebralem ekipe i zabralem pana mlodego najpierw na skok z komina z 222 metrow xD zawiezlismy go tam ze zaslonietymi oczami i wkrecalismy ze jedziemy na kajaki. Pozniej paintball, ale taki na odludziu z miejscem na ognisko, karkowka, kielbasa, woda browary i dowoz kebsa na to odludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na koniec ci co jeszcze zyli pojechali do baru sie dojebac. Ale to juz bylo kilka osob i tylko chwile.

  •  

   @Encepence2 obrączki dajesz księdzu przed mszą a raczej pan młody. 1. Cukierki i wódka do bagażnika na bramy (weselna albo jakaś tania dla meneli) 3. Najebany na kawalerskim zlamal obojczyk XD. 4 najpierw park linowy i paintball A potem wynajęcie domków w lesie i chlanie.

  •  

   @Encepence2 napiszę to co jeszcze się tu nie pojawiło
   Musisz pomóc młodemu się ubrać, pilnować, żeby na stołach nie brakowało alkoholu, ogarniać sprawy techniczne i organizacyjne (na przykład orkiestra podczas wesela), transportować młodych przed ślubem z domu do USC albo kościoła a potem na miejsce wesela
   I to chyba tyle XD
   Poczytaj w necie, na pewno coś będzie

  •  

   @Encepence2: najlepiej to pogadaj z parą młodą jakie mają oczekiwania względem świadka, bo możesz chcieć dobrze, a wyjdzie inaczej :) spotkałem się ze zwyczajem, że świadek jest odpowiedzialny za załatwienie samochodu do ślubu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h