Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Będąc na oddziale ginekologii, czekając w poczekalni, podszedł do mnie facet, około 30-stki. Już na pierwszy rzut oka widzę, że jest dosłownie oszołomiony, oczy mu się świecą, uśmiech od ucha do ucha, podchodzi bliżej i krzyczy: "Cześć, właśnie zostałem ojcem!!!". Dodam tylko, że widzę faceta pierwszy raz w życiu, on mnie też ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpowiadam euforycznie, że świetnie, cieszę się, wspaniała wiadomość. Urodził mu się syn, pyta, czy mi pokazać zdjęcia, przystaję na tę propozycję, a w zasadzie pytanie retoryczne. Facet pokazuje zdjęcia, filmiki ze łzami w oczach. Syn śliczny, oczy brązowe po tacie, wiem, ile waży, ile ma cm, wiem, że żona dzielna. I nie wiem kiedy, ale zaczęłam ryczeć razem z nim. Powiedział, że jestem pierwszą osobą, która zobaczyła jego synka! A teraz musi już iść pokazać młodego rodzinie i znajomym. Przytulił mnie, uścisnął dłoń i dziękował jakieś 100 razy.

  Dawno nie czułam tylu pozytywnych emocji i to od obcego mi człowieka! To zdecydowanie genialny poniedziałek! (。◕‿‿◕。) #czujedobrzeczlowiek #heheszki #gownowpis #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dzieci #niewiemjaktootagowac #pozytywnie
  pokaż całość

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  #mecz #ekstraklasaboners #slaskwroclaw #meczgif #ekstraklasa

  GFY

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Uwaga!

  Wraz z @dracul @zicogod i @LewCyzud postanowiliśmy się wam złożyć na świąteczne #rozdajo

  Do rozdania mamy dziś 4 opłacone zamówienia do 50 złotych na #pysznepl

  Warunek do wzięcia udziału w losowaniu? Polub ten wpis! Możesz również obserwować mój profil, by trafić na więcej rozdajo.

  4 osoby wygrają. Losowanie odbędzie się dziś o 21:00.
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)